Спеціальні потреби

Цього року до Європи прибуло понад мільйон мігрантів


Міжнародна організація з міграції повідомила, що кількість мігрантів і біженців, які цього року прибули до Європи, перевищила понад мільйон людей. Це найбільший такий приплив людей з часу закінчення Другої світової війни.

Базована у Женеві організація оприлюднила у вівторок дані, згідно з якими 1,005,504 мігрантів з Африки і Близького Сходу прибули на континент. Це на чотири рази більше біженців від 2014 року.

Половина цих людей прибула з розтерзаної громадянським конфліктом Сирії, що розпочався п’ять років тому і спричинив смерть понад 200 тисяч людей і змусив мільйони залишити свої домівки. На другому місці опинилися біженці з двох інших розтерзаних війною країн – Афганістану та Іраку.

Мігранти прибували до Греції, Болгарії, Італії, Іспанії, Мальти і Кіпру в великих кількостях. Більшість із них – понад 800 тисяч – прибула морем до Греції. Приблизно 3 600 загибли або зникли під час спроби подолати небезпечне Середземне море, коли хотіли прибути з Північної Африки до Ітиалії.

За повідомленням Міжнародної організації з міграції, несповна 35 тисяч мігрантів, тобто приблизно три відсотки, прибули до Греції і Болгарії з території Туреччини.

Дивіться також: Людству загрожують мікроби, бактерії стійкі до антибіотиків - попередження ВООЗ

Людству загрожують мікроби, бактерії стійкі до антибіотиків - попередження ВООЗ. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:00 0:00

XS
SM
MD
LG