Спеціальні потреби

Джон Керрі: в 2017 році США візьмуть 100 тисяч біженців


Адміністрація розглядає питання про подальше збільшення кількості віз для біженців.

Глава Держдепартаменту наголосив, що в 2017 році адміністрація Обами збільшить число осіб, яким дозволено в'їзд в США в якості біженців, до 100 тисяч чосіб щорічно.

Виступаючи в неділю в Берліні, Керрі охарактеризував це рішення адміністрації як «крок, що сприяє збереженню кращої американської традиції - бути країною другого шансу і променем надії».

Відповідно до нового плану, загальна кількість в'їзних віз, які видаються біженцям, в даний час становить 70 тисяч на рік, буде збільшено до 85 тисяч в 2016 фінансовому році і до 100 тисяч - у наступному році. За словами Керрі, розглядається можливість подальшого збільшення кількості віз для біженців у наступні роки.

Австрійські власті повідомили, що в суботу в Австрії прибули 11 тисяч мігрантів з Угорщини. Крім того, за прогнозами МВС Австрії, ще 7тисяч осіб прибудуть в неділю на головний прикордонний перехід Нікельсдорф, розташований на схід від Відня.

Більшість з них пройшли виснажливий шлях через Балкани до Західної Європи. За повідомленнями влади Хорватії, за останні чотири дні на її територію прибула 21тисяча осіб.

МВС Угорщини та Сербії одночасно відкрили прикордонний перехід «Хоргош - Реске 1», який був закритий з 14 вересня. Його закриття змусило тисячі чоловік, що біжать від війни і злиднів на Близькому Сході, в Азії та Африці, шукати інші маршрути в Західну і Північну Європу, де більшість з них прагне почати нове життя.

У більшості своїй мігранти попрямували до Хорватії, представники якої через кілька днів заявили, що країна не може впоратися з потоком людей. Після цього Хорватія розпочала перенаправляти мігрантів назад в Угорщину чи в Словенію.

У неділю співробітники МВС Австрії зустрілися з представниками благодійних організацій у намаганні знайти тимчасове житло для прибуваючих мігрантів в умовах, коли багато хто з них прибувають з країн, які не здатні або не готові впоратися з напливом зневірених людей, що рятуються від війни і злиднів.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG