Спеціальні потреби

Криза з мігрантами поглиблюється в Греції і Македонії


Мігранти із Сомалі неподалік грецько-македонського кордону
Мігранти із Сомалі неподалік грецько-македонського кордону

У той час, як біженці із Сирії та охоплених збройними конфліктами регіонів подорожують з Угорщини до Німеччини та інших країн Західної Європи, тисячі інших мігрантів опинилися у невизначеному становищі в Греції і Македонії, не знаючи, чи вони зможуть продовжувати мандрівку.

Управління ООН з питань біженців заявило, що до Греції прибуло ще приблизно 30 тисяч мігрантів, включно із групою від 15 до 18 тисяч лише на острові Лесбос, тоді як сім тисяч сирійців прибули до Македонії. Мігранти очікують перевірки перед тим, як вони зможуть подати прохання про притулок.

За повідомленням Французького агентства новин, міністр внутрішніх справ Яніс Музалас заявив місцевому радіо, що ситуація на острові Лесбос «на грані вибуху».

Інформаційне агентство Reuters повідомило, що Управління ООН з питань біженців оприлюднило екстрений заклик, в якому сказано, що кількість біженців, які цього року подолають Середземне море до Європи досягне 400 тисяч людей.

Представниця Управління ООН Мелісса Флемінґ – за повідомленням агентства Reuters – заявила репортерам у Женеві, що європейські країни мусять встановити «систему гарантованого переселення», у якій кожна країна зробить зобов’язання прийняти до себе заздалегідь встановлену кількість мігрантів.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG