Спеціальні потреби

Рекордна кількість мігрантів шукає кращого життя в країнах ЄС


Незаконні мігранти на сербсько-угорському кордоні
Незаконні мігранти на сербсько-угорському кордоні

У вівторок угорська поліція повідомила, що до країни прибула рекордна кількість мігрантів. Згідно з Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців, цим самим шляхом ідуть тисячі інших людей.

Лише цього року в Угорщині зареєстровано понад 100 тисяч мігрантів, тобто удвічі більше, ніж торік. Органи влади повідомили, що майже 2 100 людей пересікли кордон у понеділок. Це найбільша кількість біженців протягом одного дня.

Тимчасом Угорщина докладає зусиль, що завершити будівництво паркану на кордоні із Сербією, через яку мігранти ідуть до Угорщини, яка є членом Європейського Союзу.

Тисячі мігрантів, більшість яких з Сирії, Афганістану, продовжують іти після подорожі через Середземне море і Грецію. Поліція в Македонії спочатку намагалася перешкодити їм у поході, але після сутичок в п’ятницю і суботу мігранти змогли перейти на територію Сербії.

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців заявило у вівторок, що воно передбачає, що 3 000 людей на день перейдуть з Греції до Македонії протягом наступних кількох днів. Управління підкреслює потребу гуманного ставлення до мігранітв і заявило, що ситуація в Європі не зміниться доти, доки не зміняться умови в Сирії та Іраку. Воно заявило, що потрібно 7.5 мільярда доларів на допомогу сирійським біженцям цього року. Дотепер різні країни та організації обіцяли лише третину цієї суми.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG