Спеціальні потреби

Європейські лідери обмірковували кризу з мігрантами


Мігранти в Македонії
Мігранти в Македонії

У той час, як європейські лідери обговорювали питання кризи з мігрантами, у вантажній машині в Австрії знайдено до 50 мертвих біженців. Австрійський службовець підтвердив, що в трейлері на автостраді неподалік містечка Парндорф знайдено мертвих людей, але він не був спроможний подати докладної кількості. За повідомленнями, мігранти задушилися у трейлері.

Серед учасників саміту, який влаштовано для обміркування найгіршої кризи з мігрантами з чайу Другої світової війни, була також канцлер Німеччини Анґела Меркель.

Ця «жахлива» знахідка… є попередженням Європі, щоб збагнути кризу з мігрантами. «Це попередження, щоб докласти зусиль для розв’язки цієї проблеми і продемонструвати солідарність».

Великими транзитними країнами стали Сербія і Македонія, через які останнім часом проходять десятки тисяч мігрантів на шляху до Європейського Союзу.

Сербський міністр закордонних справ Івіца Дачич заявив учасникам саміту, що, як транзитна країна, Сербія розраховує на план дій, але додав: «Гадаю, що Європейський Союз повинен першим запропонувати план».
З подібною заявою виступив міністр закордонних справ Македонії Нікола Попоський.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Спікер Майк Джонсон представив план допомоги Києву. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:03 0:00
XS
SM
MD
LG