Спеціальні потреби

Відставні генерали США виступають проти ядерної угоди з Іраном


Прихильники ядерної угоди з Іраном у Лос-Анджелесі
Прихильники ядерної угоди з Іраном у Лос-Анджелесі

Група із приблизно 200 високопоставлених американських військових у відставці закликає законодавців Конгресу відкинути ядерну угоду з Іраном, кажучи, що вона не перешкодить Ірану виготовити ядерну зброю.

«Скасування санкцій проти Ірану і звільнення мільярдів доларів протягом наступних десяти років не сприяє безпеці Ізраїлю і Близькому Сходу», сказано в листі, надісланому лідерам обох палат Конгресу.

Це сталося через дещо понад тиждень після іншого листа, який надіслали 36 високопоставлених військових офіцерів у відставці, що висловили підтримку угоди.

«Америка і наші союзники на Близькому Сході та в усьому світі почуватимуть себе безпечнішими, коли буде повністю запроваджена угода», заявили офіцери.

Конгрес США має до 17 вересня час для свхвалення або віднинення угоди, яка знімає міжнародні санкції в заміну на скорочення Тегераном і дозвіл інсперкторам контролювати свою ядерну програму.

У листі, якого в четвер оприлюднила газета Washington Post, група відставних військових офіцерів заявила, що інспекції «ненадійні» і що досягнуту в липні угоду «неможливо перевірити».

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG