Спеціальні потреби

Розвиток європейської економіки викликає занепокоєння


Розвиток європейської економіки викликає занепокоєння
Розвиток європейської економіки викликає занепокоєння

Найновіші економічні показники, що надходять з Європи, вказують на сповільнення розвитку економіки в цьому регіоні.

Згідно з результатами щойно оприлюдненого дослідження фінансово-інформаційної компаній Markit, піднесення в галузях виробництва і послуг в Європі відбувалося найповільнішими темпами за останніх 7 місяців, а в Іспанії та Ірландії спостерігався економічний спад. Мляво розвивалась також економіка Італії.

Головний економіст компанії Markit Кріс Вільямсон каже, що все це вказує на те, що економічне піднесення в Європі здебільшого залежить від показників розвитку таких країн як Німеччина і Франція. Він додав, що така ситуація викликає деяке занепокоєння можливостями економічного росту в Греції, Португалії та Ірландії у час коли вони впроваджують жорсткі заходи для зменшення бюджетних дефіцитів.

Дослідження компанії Markit основані на показниках зібраних від багатьох тисяч європейських підприємств.

Також щойно оприлюднено звіт Статистичного бюро Європейського Союзу. Згідно з ним, показники роздрібної торгівлі в 16 країнах, що користуються валютою євро, понизились на 0,4 % за період від липня по серпень цього року.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG