Спеціальні потреби

Конгресмен США закликає держсекретаря виступити проти тиску Росії на Україну


Конгресмен Еліот Еньґел
Конгресмен Еліот Еньґел
Конгресмен Еліот Еньґел, член комітету у закордонних справах Палати представників, у листі на адресу державного секретаря Джона Керрі, закликав США виступити проти «тактики сильної руки», яку, як вважає Еньґел, Росія застосовує до країн-сусідів, які прагнуть до членства в ЄС.

Еньґел нагадав, що у серпні Росія запровадила низку обмежень для українських виробників, деякі з яких далі чинні, а також заяви Москви про можливі «захисні заходи» щодо України у разі, якщо вона зробить поступ у напрямку ЄС.

«Я закликаю Вас виступити категорично проти спроб Росії зашкодити Україні, Молдові, Грузії, Вірменії та іншим країнам регіону поглиблювати економічні та політичні відносини з Європою», - зазначив конгресмен-демократ.

«Кампанія Росії з залякування та тиску грубо порушує основоположні засади суверенітету і незалежності цих колишніх радянських держав. Очевидно, що вони повинні підтримувати тісні і конструктивні відносини з всіма їхніми сусідами, включно з Росією. Проте кожна нація має право самостійно обирати ту чи іншу форму партнерства, відповідно до її інтересів і цінностей», – зазначив Еліот Еньґел.

Він додав, що приєднується до європарламентарів, які минулого тижня засудили тиск Росії на сусідів, та закликає держсекретаря «продовжувати підтримку прагнень народів регіону збудувати міцну і процвітаючу демократію у Європі».

Відео - найголовніше

Мистецтво про непереможну силу жінки. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:27 0:00
XS
SM
MD
LG