Спеціальні потреби

Єгипет: зусилля міжнародних посередників провалилися


Тимчасовий президент Єгипту Адлі Мансур заявив, що зусилля міжнародних посередників щодо врегулювання політичного протистояння між ісламістами і перехідним урядом країни провалилися.

В оприлюдненій у середу заяві, тимчасовий президент зазначив, що "Мусульманське братство" несе повну відповідальність за провал цих зусиль, а також за подальші події, пов'язані з порушенням закону та загрозою громадській безпеці".

З часу коли 3 липня військові країни відсторонили від влади президента Мухамеда Мурсі, Мансур та його соратники вели переговори з дипломатами з США, ЄС, Катару та Об'єднаних Арабських Еміратів. Армія призначила тимчасовий уряд, у той час як «Мусульманське братство» домагається поновлення Мурсі на посаді президента.

Американські сенатори Джон Маккейн та Ліндсі Ґрем, які у вівторок зустрілися в Каїрі з міністром оборони Абделем ель-Сісі, закликали тимчасових лідерів Єгипту звільнити ісламістських активістів з ув’язнення з метою посприяти переговорам щодо вирішення політичної кризи.

Понад 250 людей загинуло під час політичних протестів, які проходили в країні з часу повалення Мурсі.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG