Спеціальні потреби

Єгипет: Верховний представник ЄС зустрілася з Мурсі


Кетрін Ештон і Мухамед Мурсі у Каїрі 19 червня, 2013 (архівне фото)
У Єгипті верховний представник Європейського Союзу із закордонних справ і політики безпеки Кетрін Ештон зустрілася з відстороненим від влади президентом Мухамедом Мурсі. Мурсі утримують під вартою у невідомому місці з часу коли несповна місяць тому військові усунули його з посади.

За повідомленням ЄС, зустріч тривала дві години. Речниця верховного представника ЄС відзначила, що Ештон і Мурсі провели «глибоку дискусію». У повідомленні не згадувалося де саме відбулася зустріч.

Ештон перебуває в Єгипті для переговорів, скерованих на розв’язання політичної кризи в країні.

У понедліок вона провела в Каїрі окремі розмови з тимчасовими керівниками країни президентом Адлі Мансуром і віце-президентом Мухамедом ель-Барадеєм і генералом єгипетської армії Абдель-Фаттахом ель-Сісі, як також з представниками «Мусульманського братства».

Ештон не подала жодних деталей своїх зустрічей. Проте у заяві, оприлюдненій напередодні поїздки, вона закликала до сформування широко представницького тимчасового уряду, до складу якого входили б члени «Мусульманського братства».

У понеділок прихильники Мурсі продовжували свої демонстрації.

Відстороненого від влади президента звинувачують у співпраці з войовничим угрупованням Гамас і «ворожих діях» під час повалення в 2011 році режиму Госні Мубарака.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG