Спеціальні потреби

Мубарака підключили до систем життєзабезпечення


За повідомленням джерел єгипетських сил безпеки, екс-президент Госні Мубарак непритомний і його підключили до апарату штучного дихання після того, як у нього стався інсульт і його перевели з в’язниці до військового госпіталю.

У середу вранці, представники військового командування Єгипту повідомили, що Мубарака перевезли «швидкою» до лікарні Мааді у південному Каїрі і відтак під'єднали до систем життєзабезпечення.

Раніше державна агенція новин MENA повідомила, що лікарі зафіксували клінічну смерть колишнього єгипетського керівника, проте військове командування зазначило, що ще зарано робити такий діагноз.

У середу біля військового госпіталю Мааді мітингували як прихильники, так і опоненти колишнього лідера.

Тим часом у країні тривають протести проти суперечливих результатів президентських виборів та нових повноважень військового керівного органу.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG