Спеціальні потреби

Погіршуються економічні перспективи розвинених країн


Перспективи розвитку економік розвинених країн погіршилися останніми місяцями з приводу поширення кризи в єврозоні на її головні країни. У четвер Організація економічного співробітництва та розвитку (ОЕСD), закликала Європейський центральний банк вдатися до заходів на ринках облігацій, щоб зупинити кризу.

«Глобальні перспективи гірші, ніж ми мали на думці три місяці тому. Зростання сповільнюється, включно з економіками країн, що розвиваються, торгівля сповільнюється, безробіття залишається високим і, в деяких випадках, може збільшитись». Так нинішню ситуацію змалював головний економіст Організації економічного співробітництва та розвитку П’єр Карло Падоан.

Він сказав, що центральні банки країн, що належать до цього об’єднання, не повинні боятися скоротити процентні ставки.

Передбачається, що цього року американська економіка зростатиме на рівні 2.3%, тобто на 0.1% повільніше, ніж це перебачалося у травні.

Падоан також заявив, що вихід котроїсь з країн з єврозони не буде обмежуватись лише однією країною, і що це може викликати ланцюгову реакцію. Щоб запобігти цьому, він закликав Європейський центральний банк купляти облігації країн, які переживають найсерйозніші проблеми.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG