Спеціальні потреби

Нічний художник графіті у столичному Вашингтоні


Нічний художник графіті у столичному Вашингтоні
Нічний художник графіті у столичному Вашингтоні

Якщо спитати пересічного мешканця американської столиці, чиє ім’я в місті у 80-их роках було у всіх на слуху, то майже кожен назве Диско Дена. Втім, запам’ятався він не якимись великими заслугами, а тим, що неабияк надокучив мешканцям столичного Вашингтона своїми графіті. Його ім’я, написане різнокольоровими фарбами, було усюди – на стінах будинків, у підземних переходах, на коробках електричних трансформаторів.

Натхнення у невідомого художника з’являлось здебільшого вночі, а зранку мешканці міста бачили напис «Cool Disco Dan» на всьому, що трапилося Дену на шляху. Кілька разів поліції навіть вдалося його спіймати. Дена відпускали із застереженням накласти штраф, однак це не надовго стримувало його натхнення.

Витівки нічного художника, яким виявився диск-жокей Ден Хоґ, припинились лише після допомоги психіатра. І хоч із середини 80-их років Ден покинув своє хобі, його графіті досі «прикрашає» стіни багатьох споруд в американській столиці, а сам Ден навіть став прототипом героїв кількох художніх книжок.

XS
SM
MD
LG