Спеціальні потреби

Китай посилює кампанію проти самоспалення


У Китаї, в рамках урядових заходів, скерованих на припинення протестів проти китайської влади, у п’ятницю засуджено чоловіка до 13 років позбавлення волі за «підбурювання» тибетського монаха до самоспалення.

За повідомленням офіційного агентства новин КНР «Сіньхуа», підсудного на ім’я Фаґпа було визнано винним у підбурюванні монаха «до самоспалення за свободу і незалежність тибетської етнічної меншини». Суд засудив Фаґпу за звинуваченням у «навмисному вбивстві», хоча монах, остаточно, не здійснив даного самогубного акту.

Останнім часом, Пекін посилив свої заходи щодо припинення актів самоспалення, які здійснюються вже протягом понад трьох років тибетцями на знак протесту проти політики китайського уряду щодо тибетської меншини, яка, на думку критиків влади Китаю, зазнає придушень у релігійній і культурній сферах.

Влада Китаю відкидає такі звинувачення, називаючи самоспалення актами тероризму.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG