Спеціальні потреби

Сіндзо Абе: «Ми хочемо помогти страждаючому тибетському народові»


Японський політик, який може стати наступним прем’єр-міністром, мав у вівторок зустріч з тибетським духовним лідером Далай-ламою і закликав до надання Тибетові свободи. Це викликало негайний протест з боку китайського уряду.

Колишній прем’єр-міністр Японії Сіндзо Абе, відкритий націоналіст, який критично ставиться до пекінського уряду, разом із 130 законодавцями привітав духовного лідера тибетців на зустрічі у Токіо.

Виступаючи на зустрічі, Далай-лама запросив японських законодавців відвідати Тибет і ознайомитися з причинами хвилі самоспалень тибетців. Він також закликав китайські органи влади провести «вичерпне розслідування» протестів проти китайського правління.

У відповідь на це представник Міністерства закордонних справ Китаю Хон Лей піддав різкій критиці як Далай-ламу, так і японський уряд, кажучи, що вони заохочують екстремістські сепаратистські угруповання.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Історія Демократичної партії США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:25 0:00
XS
SM
MD
LG