Спеціальні потреби

Китай піддав критиці Великобританію за спілкування з Далай-ламою


У середу державні мас-медіа Китаю попередили про можливість дипломатичних відплатних дій проти Великобританії після того, як прем’єр-міністр Девід Камерон мав приватну зустріч у Лондоні з Далай-ламою.

Офіційне китайське агентство новин Сіньхуа називає зустріч, яка відбулася у понеділок, «темною хвилиною у китайсько-британських відносинах» і «грубим втручанням у внутрішні справи Китаю».

Пекін часто піддає критиці країни, в яких з відвідинами перебуває духовний лідер Тибету у вигнанні. Китай звинувачує Далай-ламу у намаганнях відокремити Тибет від Китаю, - звинувачення, яке Далай-лама заперечує.

Втім пов’язана з Комуністичною партією газета Global Times також закликала до «каральних дій» проти Великобританії, пропонуючи призупинення Пекіном зв’язків з Британією на високому рівні, як також чинності певних проектів у галузі економічної співпраці.

Речник Міністерства закордонних справ Китаю сказав, що Камерон «скривдив китайський народ», провівши зустріч з Далай-ламою, попри протести КНР.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG