Спеціальні потреби

У Китаї сталася сутичка між тибетцями і китайською поліцією


Тибетські монахи в провінції Сичуань
Тибетські монахи в провінції Сичуань

Очевидці і базована в Лондоні тибетська емігрантська організація повідомили, що в понеділок у південно-західному районі Китаю поліція обстріляла кількатисячний натовп демонстрантів. Щонайменше одна особа загинула і багато отримали поранення.

Правозахисна організація Вільний Тибет, яка веде кампанію за автономію Тибету, посилається на очевидців, які сказали, що сутичка сталася у західній провінції Сичуань.

Тибетський монах на вигнанні, який у понеділок розмовляв з Тибетською редакцією Голосу Америки, заявив, що в сутичці із силами безпеки щонайменше 32 особи отримали поранення. Стан деяких поранених, згідно з повідомленнями – критичний. Він сказав, що поранених тримають у недалекому монастирі та що сутичка продовжувалась, і він втратив контакт з очевидцями.

Китайські органи влади поки що не коментували подій.

В Сичуані, якого велику частину населення становлять тибетці, тибетські монахи вимагають припинення того, що вони вважають релігійним і культурним переслідуванням з боку китайських органів влади.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG