Спеціальні потреби

Китайська космонавтка провела урок фізики з космосу


Перша китайська космонавтка Ван Япін, яка перебуває на висоті 340 кілометрів на Землею, провела перший відео-урок фізики для китайської шкільної молоді на тему земного тяжіння (гравітації).

Вона друга в історії китаянка-космонавт і одна з тричленного екіпажу, що його вислано в космос на борту апарата Шеньчжу-10.

Вона виступила з уроком з експериментальної лабораторії Тянон, яку Китай вважає прототипом своєї майбутньої космічної станції.

Ван відповідала на запитання учнів однієї з пекінських шкіл. Вона також провела кілька експериментів, показуючи, як предмети реагують в умовах відсутності земного тяжіння.

Державні засоби масової інформації повідомили, що понад 60 мільйонів учнів і вчителів спостерігали урок – перший цього роду в Китаї.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG