Спеціальні потреби

У системі таборів примусової праці в КНР – без змін


Представники місцевих органів влади, які керують спірними таборами примусової праці в Китаї, кажуть, що вони без змін продовжують працю і не отримали будь-яких доручень з Пекіна про можливу ліквідацію системи.

Газета «Global Times» повідомила у вівторок, що офіційні особи у щонайменше шести регіонах Китаю не отримали будь-якої інформації про пропоновані зміни системи «перевиховання через працю».

Минулого тижня державні засоби масової інформації повідомили, що член Політбюро Мен Цзянь Чжу сказав, що ще цього року Китай покладе край багаторічній системі примусової праці. Ці повідомлення пізніше були усунуті із ЗМІ. Опісля посадовці сказали, що система буде «реформована».

Протягом років у Китаї обговорювались можливі зміни системи. Зокрема правозахисники піддавали її критиці, кажучи, що вона не відповідає міжнародним стандартам.

Китайські органи влади використовують табори праці для затримання проституток, наркоманів та інших дрібних злочинців на період до чотирьох років, без того, щоб віддавати їх під суд. Китайські суди переобтяжені іншими справами.

Відео - найголовніше

США наклали на Росію понад півтисячі нових санкцій. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:16 0:00
XS
SM
MD
LG