Спеціальні потреби

Мусульмани США почули вибачення міноборони за спалення Корану в Афганістані


Примирення військових із мусульманською громадою Америки має допомогти вичерпати скандал, який буквально сколихнув Афганістан. Протягом тижня заворушень спричинених спаленням священної книги, там загинули десятки людей.

Протягом тижня після спалення американськими військовими в Афганістані кількох примірників Корану у країні загинули вже 30 осіб, в тому числі 2-є американських військових.

Книги було спалену через підозри, що на їх сторінках екстремісти вели листування.

Не лише афганським мусульманам не сподобалось знищення Корану. Нині уряд США намагається стримати невдоволення значної мусульманської спільноти всередині Америки.

Свій жаль з приводу інциденту висловив президент США Барак Обама, а представник Пентагону Пітер Ловой днями звернувся із вибаченнями до прихожан мечеті у передмісті Вашингтону.

США докладають чималих зусиль щоб вичерпати скандал, який серйозно зашкодив репутації США в Афганістані.

Наприклад, міністерство оборони США заявило, що навчить своїх співробітників в Афганістані як поводитись із чутливими релігійними матеріалами. Втім той факт, що після 10-ти років військової присутності в мусульманській країні військові не передбачили, що спалення Корану може образити місцеве населення - промовляє сам за себе.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG