Спеціальні потреби

У Бостоні відбувся традиційний щорічний марафон


У понеділок в американському місті Бостон проходив черговий щорічний марафон, який уже більше ста років на День Патріотів проводить міська влада. Ця історія бере початок ще з 1897 року, і сьогодні бостонський марафон вважається найстарішим щорічним марафоном у світі.

О 9:32 ранку пролунав вистріл на старт, і 55 жінок-марафонців почали біг. Через пів години потому такий самий старт взяли і чоловіки. Загалом у марафоні взяло участь близько 13 тисяч бігунів. Не дивлячись на яскраве сонце, ранок у понеділок видався досить прохолодним. Але ті, хто там зібралися, знали – вже зовсім скоро буде досить гаряче.

«Я зніму ось це, і це», – сказав один чоловік.

Вони приїхали сюди з усіх куточків США, і навіть з інших країн. Дехто, беручи участь у марафоні, хотів цим вчинком довести самому собі, на що він здатен. А дехто біжить, щоб зібрати кошти для близької йому людини.

«Я зібрала більше 10 тисяч доларів цього року», – сказала жінка.

Рано вранці сенатор Джон Керрі, вистріливши із стартового пістолета, дав початок змаганням серед інвалідів на візках. Загалом цей марафон кидає виклик людській мужності і витривалості. Наприклад 54-річна жінка з Детройта тренувалася місяцями задля того, щоб взяти участь у своєму першому бостонському марафоні.

Інше за темою

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG