Спеціальні потреби

Байден і Сі прилюдно не згадали зони безпеки


A Jammu and Kashmir state policeman performs a motorcycle stunt during the Republic Day parade in Jammu, India.
A Jammu and Kashmir state policeman performs a motorcycle stunt during the Republic Day parade in Jammu, India.
Віце-президент США Джозеф Байден мав у середу зустріч з президентом Китаю Сі Цзіньпіном у Пекіні. Проте жодна із сторін не коментувала справи встановленої КНР зони безпеки ППО, що спричинило напруження в регіоні.

Після кінцевої зустрічі в Домі народних зборів, Байден сказав, що відносини між обома сторонами мусять бути основані на довір’ї. Водночас він не згадав справи повітряної зони безпеки, яка була в центрі уваги його розмов у Японії у вівторок.

Президент Сі Цзіньпін також не порушив справи повітряної зони в районі спірних островів, які перебувають під адміністрацією Японії, кажучи лише що відносини між Вашингтоном і Пекіном розвиваються назагал позитивно, але що час від часу з’являються регіональні гарячі точки.

І хоча жодна із сторін прямо не порушувала справи китайської зони ППО, Байден обіцяв був порушити це питання під час розмов з китайськими лідерами.

До Пекіна Байден прибув з Японії, яка є союзником Сполучених Штатів. У Японії він заявив, що він «глибоко занепокоєний» з приводу китайської зони ППО у Східнокитайському морі.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG