Спеціальні потреби

Японія та Південна Корея зігнорували китайську зону ППО


Спірні острови Сенкаку у Східнокитайському морі
Спірні острови Сенкаку у Східнокитайському морі
Японія і Південна Корея повідомили, що їхні літаки пройшли через встановлену КНР нову зону протиповітряної оборони у Східнокитайському морі. Раніше те саме зробили два американські бомбардувальники.

Як Японія, так і Південна Корея заявили в четвер, що їх військові літаки пройшли через спірну зону без виконання нових вимог, встановлених КНР. Обидві країни додали, що польоти відбулися без будь-якого втручання з боку китайських органів влади.

В суботу минулого тижня Китай встановив розпізнавальну зону ППО над спірними водами у Східнокитайському морі. При цьому він повідомив, що всі іноземні цивільні і військові літаки, які проходитимуть через зону, мусять подати дані про себе і дотримуватися інструкцій з Пекіна, якщо не хочуть мати справи з «надзвичайними заходами», про які докладніше не повідомлено.

Представник Міністерства закордонних справ Китаю Цзінь Ган захищав у четвер встановлення нової зони і сказав, що багато авіаліній з різних країн подали відповідні документи до установ цивільної авіації КНР.
XS
SM
MD
LG