Спеціальні потреби

Японія міняє свої плани про викиди парникових газів в атмосферу


.
.
Після аварії на АЕС Фукусіма, яка змусила Японію повернутися до використання вугілля для виробництва енергії, країна різко зменшила встановлені директиви щодо викидання парникових газів в атмосферу.

Головний секретар Кабінет міністрів Йосіхіда Суга заявив репортерам у п’ятницю, що нові директиви передбачають зменшення кількості викидів до 2020 року на 3.8% у порівнянні з 2005 роком. Колишні директиви передбачали скорочення викидів на 25% у порівнянні з 1990 роком. Нові директиви представляють збільшення викидів на 3% у повірянні з 1990 роком.

Суга заявив, що колишні плани, встановлені у 2009 році, за правління ліво-центристського уряду, були нереалістичні.

Всі японські атомні електростанції припинили працю після землетрусу та цунамі у березні 2011 року з міркувань безпеки. Стихійне лихо також значно зменшило довір’я громадськості до ядерної технології.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG