Спеціальні потреби

У Бахрейні поліція застрелила другого демонстранта


У Бахрейні поліція застрелила другого демонстранта
У Бахрейні поліція застрелила другого демонстранта

У Бахрейні сили безпеки відкрили вогонь по активістах опозиції, які збиралися на похорон чоловіка, який загинув під час придушення поліцейськими антиурядових акцій протесту у понеділок. У ході сьогоднішьої розправи загинув ще один демонстрант.

За повідомленнями очевидців, активіста було вбито у вівторок коли поліцейські намагалися розігнати натовп, який зібрався біля лікарні у столиці Бахрейну Манамі.

Втім у понеділок сили безпеки вчинили рейди на шиїтські селища у Бахрейні, намагаючись розігнати антиурядових мітингувальників, яких надихнули нещодавні події в Єгипті та Тунісі. Один активіст загинув і щонайменше 20 людей отримали поранення.

Опозиційні угруповання, користуючись вебсайтами соціальних мереж, оголосили понеділок «Днем гніву» у Бахрейні на знак протесту проти відсутності демократичних реформ у країні, якою керують суніти.

Міністерство внутрішніх справ Бахрейну висловило співчуття родині вбитого у понеділок активіста. Воно також пообіцяло провести розслідування обставин його загибелі і притягнути до судової відповідальності всіх, хто застосовував «неправомірну» силу проти мітингувальників.

XS
SM
MD
LG