Спеціальні потреби

Розслідуються причини несправності двигуна аеробуса А-380


Літак австралійської авіакомпанії Quantas зробив аварійну посадку в Сінгапурі.
Літак австралійської авіакомпанії Quantas зробив аварійну посадку в Сінгапурі.

Розпочалось слідство для з’ясування причин відказу двигуна на одному з австралійських лайнерів авіакомпанії Qantas, який був змушений негайно приземлитися у Сінгапурі.

Qantas призупинила польоти всіх 6 шести своїх пасажирських літаків після того як один із аеробусів А-380, що летів до Сіднею із 459 пасажирами на борту, зробив змушену посадку спричинену відказом одного з його чотирьох двигунів. Пілот позбувся пального, що облегшити вагу літака, і приземлив його безпечно у Сінгапурі. Ніхто з пасажирів і команди аеробуса не постраждав.

Пасажири розповідають, що чули голосний вибух і бачили полум’я, що виривалось із пошкодженого двигуна. На фотографіях лайнера, зроблених після приземлення, видно почорнілий від диму знівечений двигун з якого частково зірване верхнє покриття.

Аеробус А-380 є в експлуатації із 2007 року і відтоді вже надходило кілька повідомлень про механічні неполадки. Проблема з двигуном змусила один лайнер повернутись у середині рейсу назад до Парижу у 2009 році. Також під час приземлення у Сіднеї на механізмах приземлення тріснули гумові покришки.

Втім авіакомпанія Qantas за 90 років історії свого існування не мала ні одної катастрофи із смертним випадком.

XS
SM
MD
LG