Спеціальні потреби

Гілларі Клінтон завершила візит до Південно-Африканської Республіки


Державний секретар США Гілларі Клінтон закликала ПАР, яка є найпотужнішою економікою на африканському континенті, відігравати більшу роль на світовій арені.

Клінтон завершила свій візит до Південно-Африканської Республіки виступом в Університеті Західної Капської провінції у Кейптауні.

У своїй промові, американський держсекретар закликала студентів виправдати сподівання героя боротьби проти політики апартеїду Нельсона Мандели, і долати виклики 21 століття.

Гілларі Клінтон заявила, що США прагнуть тіснішої співпраці з Південно-Африканською Республікою в таких галузях як розвиток, торгівля та інвестиції і сприяння миру, безпеці та демократії.

Далі у ході свого 11-денного турне країнами Африки пані Клінтон відвідає Нігерію, Гану та Бенін. Вона вже здійснила візити до Сенегалу, Уганди, Південного Судану, Кенії та Малаві.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG