Спеціальні потреби

Гілларі Клінтон здійснює візит до ПАР


Державний секретар США Гілларі Клінтон здійснює робочий візит до Південно-Африканської Республіки, під час якого вона мала приватну зустріч з колишнім президентом країни Нельсоном Манделою.

У понеділок пані Клінтон поїхала до села Куну, де живе 94-річний Мандела. Через поганий стан здоров’я, лауреат Нобелівської премії миру рідко з’являється на людях.

Після зустрічі з Манделою, держсекретар відбула в Йоганнесбург для участі в засіданнях на високому рівні між американськими та південноафриканськими чиновниками і лідерами ділових кіл.

Мета десятиденного турне Гілларі Клінтон країнами Африки – пропагування торгівлі та інвестицій. Державний секретар вже здійснили візити в Сенегалі, Південному Судані, Уганді та Кенії. Згідно з планом, вона має ще відвідати Нігерію, Бенін та Гану.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG