Спеціальні потреби

У центрі уваги конференції в Кабулі була боротьба з тероризмом


Президент Афганістану Гамід Карзай заявив, що міжнародні партнери надають допомогу його країні в боротьбі з тероризмом і радикалізмом з метою встановлення миру в регіоні.

Карзай зробив цю заяву в четвер на одноденній конференції в Кабулі, на якій офіційні особи обмірковують майбутнє Афганістану після того, як у 2014 році його залишать іноземні війська. Конференція є продовженням дискусій, що відбулися в Туреччині у листопаді минулого року.

Президент Карзай висловив «упевненість», що Афганістан закінчить процес перебрання відповідальності за свою безпеку до виведення іноземних сил.

Він також підкреслив працю Верховної ради миру Афганістану як одного з найважливіших елементів перехідного періоду, кажучи, що голова Ради незабаром відбуде на розмови до Саудівської Арабії і Пакистану.

Президент подякував країнам, які на саміті НАТО у Чикаго підтримку афганських сил безпеки до 2024 року.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG