Спеціальні потреби

Президент Карзай відкрив сесію Ради миру в Афганістані


Президент Карзай відкрив сесію Ради миру в Афганістані
Президент Карзай відкрив сесію Ради миру в Афганістані

Президент Афганістану Гамід Карзай відкрив інавгураційну сесію Ради миру, завданням якої є допомогти у примиренні з Талібаном та іншими екстремістськими угрупованнями. Перша сесія ради, до якої входить 70 представників, відбулася в четвер, у дев’яту річницю початку очоленої США війни в Афганістані.

До ради входять колишні службовці Талібану, колишні президенти, а також громадські та релігійні лідери.

Президент Карзай закликав Талібан відмовитися від насильства і дотримуватися конституції країни. Проте екстремістські угруповання вже раніше відкинули таке примирення доти, доки іноземні війська не залишать країни.

Адміністрація президента Обами висловила підтримку зусиллям афганського уряду вести мирні переговори з Талібаном. Цього тижня газета «Вашингтон пост» повідомила, що між обома сторонами уже розпочалися таємні розмови.

Тимчасом альянс НАТО повідомив, що коаліційні сили в Афганістані вбили високопоставленого лідера Талібану, який відповідальний за атаки проти афганської поліції.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG