Спеціальні потреби

В Афганістані загинули одинадцять цивільних і двоє солдатів НАТО


Патруль сил НАТО в Кандагарі
Патруль сил НАТО в Кандагарі

Жертвами вибуху в південному районі Афганістану стало щонайменше 11 цивільних і двоє солдатів НАТО. Афганські офіційні особи повідомили, що дев’ятеро афганців, у цьому числі жінки і діти, загинули, коли автобус наїхав на міну в районі Майванд у провінції Кандагар. Вибух знищив автобус.

В сусідній провінції Забул, за повідомленням офіційних осіб, нападник-смертник у жіночому одязі убив двох людей.

Командування сил НАТО повідомило, що також на півдні країни, вибух убив двох солдатів. Він понеділка кількість убитих солдатів НАТО перевищила 20 осіб.

Хвиля насильства збільшилася в південному Афганістані у зв’язку з тим, що бойовики Талібану посилили атаки перед планованою операцію військ НАТО з метою закріпити свої позиції в Кандагарі.

У п’ятницю, на зустрічі міністрів оборони країн НАТО в Брюсселі сказано, що альянс робить значний поступ в Афганістані, але що все-таки там залишаються чималі проблеми.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG