Спеціальні потреби

Талібан здійснив атаку на американське підприємство в Кабулі


Угруповання Талібан в Афганістані взяло на себе відповідальність за вибух у понеділок на території об’єкту, власником якого є американський військовий контрактник. Органи влади кажуть, що загинули два афганські робітники і щонайменше десять людей отримали поранення.

Представник Талібану назвав вибух самогубною атакою, скерованою проти американської компанії, яка постачає збройним силам службовців безпеки. Команія Contrack займається будівництвом приміщень для військових баз.

В окремому інциденті, в провінції Нангархар загинуло 10 дівчат віком від дев’яти до тринадцяти років. Органи влади кажуть, що дівчата збирали дрова, коли вибухнула міна.

Офіційні особи вважають, що це була стара міна, одна з багатьох, які залишаються в землі в сільських районах після десятиліть конфлікту.

Командувач американських сил в Афганістані генерал Джон Аллен висловив співчуття родинам і сказав, що Афганістан – одна з найбільш замінованих країн у світі.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG