Спеціальні потреби

Більша посівна площа, але менший урожай опійного маку в Афганістані


Організація Об’єднаних Націй повідомила, що цього року в Афганістані збільшено посівну площу опійного маку для виробництва наркотиків, але що зібрано менший урожай з приводу хвороб рослини і несприятливої погоди.

У звіті, що його у вівторок оприлюднило Управління ООН з наркотиків і злочинності, сказано, що цьогорічний урожай маку був на 36 відсотків менший у порівнянні з 2011 роком, не зважаючи, що на 18 відсотків збільшено посівну площу.

У документі також сказано, що афганський уряд значно збільшив зусилля у боротьбі з вирощуванням опійного маку. Проте високі ціни на опіум і далі заохочують людей розпочати або відновити вирощування маку.

Афганістан протягом років був провідним у світі продуцентом опіуму, на який припадає чотири відсотки валового внутрішнього продукту. Торік він становив сім відсотків ВВП.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG