Спеціальні потреби

У Кабулі закінчується мирна конференція


Останнього дня мирної конференції в Кабулі учасники ради старійшин докладали зусиль для досягнення консенсусу щодо плану, метою якого було б закінчення конфлікту з угрупованням Талібан.

Приблизно 1 600 делегатів опрацьовували план, на основі якого президент Гамід Карзай мав би розпочати переговори з талібами.

У четвер афганські старійшини та інші учасники мирної конференції у менших робочих групах обмірковували способи примирення з повстанцями.

Заступник голови конференції Кіямуддін Кашаф накреслив теми дебатів учасників конференції. Він сказав, щоб деякі делегати хочуть, щоб Сполучені Штати звільнили талібських в’язнів з військових в’язничних центрів, якщо проти них дотепер не висунули звинувачень. Інші делегати пропонували, щоб Організація Об’єднаних Націй усунула прізвища лідерів Талібану із чорних списків.

Представників угруповання Талібан не було запрошено на мирну конференцію. Талібан заявив, що не розпочне мирних переговорів доти, доки іноземні війська не залишать території Афганістану.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG