Спеціальні потреби

Новi подробицi у справi отруєння Ющенка - 2004-09-30


Київ – 29 вересня. Сьогодні з’явилaся новa інформація у справі щодо отруєння Віктора Ющенка. Спочатку була оприлюднена новина про те, що австрійська клініка не підтвердила діагноз отруєння. Пізніше виявилося, що слова лікаря просто не вірно переклали.

Ще у вівторок у нічних новинах деяких каналів з’явилася інформація агентства Ройтерс про заяву австрійської клініки, де лікувався Віктор Ющенко, в якій лікарі ніби відкидають діагноз отруєння. Пізніше головний лікар лікарні професор Віке заявив, що клініка взагалі не має ніякого відношення до цієї заяви -- її, мовляв, готувала ПР-компанія. Самі лікарі свій попередній діагноз про те, що в організмі були виявлені речовини, що зазвичай не входять до складу їжі, залишили в силі. Вони лише наголосили, що не можуть довести факт отруєння, оскільки Ющенко потрапив до Австрії за кілька днів після того, як йому стало погано.

До речі, лікарі занепокоєні станом здоров’я свого колишнього пацієнта та звернулися до нього з проханням повернутися до Відня і закінчити лікування. Ще раз обстежити Ющенка запросили кращих токсикологів та вірусологів. Однак штаб кандидата постійно підкреслює, що загрози його життю немає і що Ющенко йде на поправку. Штаб також заявляє про те, що влада почала переслідувати австрійського лікаря Ющенка. Його звуть Микола Корпан і він українського походження. Цими вихідними він був у Києві, проводив додаткові обстеження свого пацієнта. Тоді ж у його квартиру увірвалася міліція та почала проводити там обшук. Про це кажуть депутати з Нашої України, яким цю інформацію повідомив сам Микола Корпан.

І ще одна новина у цій заплутаній справі щодо отруєння Ющенка. Голова слідчої комісії парламенту, яка займається цією справою, Володимир Сівкович сьогодні звернувся до правоохоронців забезпечити йому державну охорону. Сівкович твердить, що через нові обставини, які стали йому відомі у цій справі, може існувати загроза його життю.

XS
SM
MD
LG