Спеціальні потреби

Тiгiпко про вибухи на Троєщинському ринку та екзит-поли - 2004-08-31


Київ - 30 серпня. Влада не зацікавлена у дестабілізації ситуації в країні і події довкола вибуху на ринку Троєщина у Києва їй особливо невигідні – заявив керівник виборчого штабу головного владного кандидада Януковича Сергій Тігіпко. Вiн також назвав плани про проведення екзит-полiв на виборчих дiльницях дестабiлiзацiйним засобом.

Сергій Тігіпко переконаний, що влада не могла організувати вибухи на Троєщинському ринку. Найбільше дестабілізація ситуації вигідна противникам діючої влади, переконаний він:

«У влади все добре – рейтинг росте, економіка працює. Владі не потрібна дестабілізація. Ну, навіщо владі така дестабілізація, на кого вона спрацює? От вам і вся відповідь, кому це вигідно».

Тiгiпко висловив переконання, що рейтинг його шефа зростає насамеперед через успішну діяльність уряду. За словами керiвника виборчого штабу дiючого прем`єра, поки що українці не знають Януковича як кандидата в Президенти та як людину, тому головний секрет його успіху – робота.

Між тим Тігіпко застерігає, що опозиція намагається дискредитувати свого головного конкурента за допомогою чорних технологій. До таких він відносить подання скарг щодо кампанії прем`єра до ЦВК та до суду, претензії до виборчого закону та плани соціологів провести екзит-поли, опитування на виході з виборчих дільниць.

XS
SM
MD
LG