Спеціальні потреби

Руслана заполонила Європу! - 2004-05-17


Європейським проривом називають в Україні перемогу української співачки Руслани на престижному єропейському пісенному конкурсі Євробачення. У конкурсі, що відбувався в турецькому мiстi Стамбулі Руслана була кращою поміж учасників із 36 єропейських країн. Тепер Євробачення–2005 року відбудеться в Україні.

У ніч із суботи на неділю вся Україна вболівала за Руслану. Конкурс Євробачення зі Стамбула транслювався на всі країни Європи. Кращу пісню і виконавця визначали самі європейці, телефонучи і віддаючи свої голоси. У фіналі Євробачення змагалися представники 24 країн, і Руслана зі своєю піснею «Дикі» танці отримала найбільше балів – 280. 8 країн поставили її на перше місце. Яскраві гуцульські мотиви, національний колорит та неймовірна енергетика Руслани просто таки скорили європейців.

Тепер за умовами конкурсу, ювілейне п`ятдесяте Євробачення-2005 відбудеться в Україні. До Києва приїдуть кращі європейські виконавці, тисячі журналістів та десятки тисяч звичайних людей. Поки що всі експерти визнають – в Україні немає досвіду проведення конкурсів такого рівня. Відсутня відповідна інфраструктура, комунікації та навіть арена, яка могла б вмістити таку кількість людей. Однак Руслана, яку того дня просто переповнювали позитивні емоції сказала – вона вірить у те, що наступного року все буде якнайкраще.

«Менi передзвонили тi люди, якi в станi провести Євробачення в Українi на найвищому рiвнi. Ви усi приїдете в Україну до мене. Я зроблю вас усiх щасливими. Тому що це прекрасна країна».

Попри те, що більшість експертів в Україні та й в Європі відзначали оригінальну пісню та дуже високий рівень виконавиці, перше місце їй не пророкували. Однак Руслана зі своєю шаленою любов`ю до рідної землі довела—українська культура – частина європейської, як Україна завжди була і залишається частиною Європи. Європейці ж у свою чергу довели, що можуть бути об`єктивними щодо України, яка поки що залишається лише сусідкою Європейського Союзу.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG