Спеціальні потреби

Чергова прес-конференцiя Президента Кучми - 2004-04-28


Київ – 27 квiтня. Президент Леонід Кучма виступив у Києвi з черговою прес-конференцiєю. Вiдкрив вiн її висловами спiвчуття родинi загиблого в Iраку українського миротворця (вiстка про загибель другого миротворця на тодi ще не надiйшла). Він також прокоментував ряд актуальних питань, але відмовився висловлювати свою думку щодо подій у містечку Мукачеве.

Попри безрезультативне голосування за зміни до Конституції, Леонід Кучма – ініціатор цих змін, приділяє цій темі багато уваги. Він каже, що парламент може повернутися до розгляду аналогічних законів ще на цій сесії. І хоча раніше спікер Литвин вказував на те, що такі дії будуть сеперчити конституції, Леонід Кучма переконаний – такі заяви від незнання норм Основного закону. Президент прогнозує повернення до реформи вже після травневих свят і вказує на позитиви від невдалого голсоування у цій справі.

Коментуючи ратифікацію парламентом угоди про створення ЄЕП, Кучма нагадав, що це – рамковий документ, і що головним для України є створення зони вільної торгівлі.

Втім, український Президент ще раз зазначив – що зовнішньопоітичним пріоритетом України є рух на Захід і в черговий раз пiддав критицi західні країни за критичне ставлення до України.

Одну з найбiльш актуальних тем – вибори у містечку Мукачеве - Президент коментувати вiдмовився до висновків слідства та суду, лише зазначив, що це – удар по іміджу України. Не коментував Кучма і звинуваченя в організації порушень на виборах СДПУ(о) та її лідера – голову адміністрації Президета Віктора Медведчука. Він лише зазначив, що приклад Мукачевого як боротьби за владу може затьмарити політикам очі і сказав, що буде мати найповнішу інформацію у цій справі найближчим часом.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG