Спеціальні потреби

Власник «Континенту» Сергiй Шолох коментує подiї навколо його радiостанцiї. - 2004-03-03


Радіостанція Континент вже протягом кількох років має проблеми з владними структурами. На її хвилях звучали програми Голосу Америки, Бі-Бі-Сі, Німецької хвилi та Польського радіо. Власник станції, Сергiй Шолох говорить, що чергові проблеми з владою виникли після того, як стало відомо про його наміри ретранслювати також програми радіо Свобода, яке було витіснено з ефіру станції Довiра. СЕРГІЙ ШОЛОХ: «Минулої середи зі мною зустрічались помічник народного депутата Шуфрича та колишня моя адвокатеса і сказали, що якщо я включу радіо Свобода в ефір, тоді прийде кінець мені і радіо. А натомість, якщо я погоджуюсь з ними працювати, не афішуючи співпрацю, всі справи проти Континенту і мене будуть прикриті і я стану дуже багатою людиною».

3 березня вранці загинув ЮРІЙ ЧЕЧЕК власник полтавської радіостанції ЮТА. Сергiй Шолох переконаний, що смерть його колеги також пов’язана з планами ретранслювати Свободу.

СЕРГІЙ ШОЛОХ: «Він їхав на зустріч з представником Свободи для переговорів про співпрацю. Я не думаю, що це загибель. Я переконаний, що це вбивство». На думку Сергiя Шолоха, напередодні президентських виборів в Україні йде знищення незалежних ЗМI.

СЕРГІЙ ШОЛОХ: «В країні фактично війна проти преси, фактично війна проти преси, організував Медведчук. Вони хочуть повністю всю пресу, абсолютно всю пресу прибрать до рук. Тих хто не буде підкорятись, тих просто знищують. Тоді вони зроблять вигляд, що все «харашо», що є прозорість, і вибори і свобода слова але це буде розіграна свобода слова».

Сергiй Шолох неоднаразово заявляв про отримання погроз про фізичну розправу над ним. Він каже, що позаминулої суботи двоє чоловіків, які представились працівниками міліції, намагалися його схопити біля будинку, де він мешкає. З того часу, каже Шолох, він вдома не був і весь час переховується.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG