Спеціальні потреби

Українська республіканська партія «Собор» закликає до єдності. - 2004-03-01


Українська республіканська партія «Собор» напередодні Президентських виборів активізувала свою діяльність на Півдні України. Саме цій темі, зокрема, було присвячена зустріч з журналістами та активом Одеської обласної партійної організації народного депутата України Константина Ситника.

Член фракції Блоку Юлії Тимошенко, Константин Ситник висловивши занепокоєння ситуацією зі свободою слова в Україні, напередодні виборів Президента, позитивно оцінив рішення Сполучених Штатів Америки, яким скасовано попередні плани скорочення мовлення української редакції Голосу Америки.

Константин Ситник: «Я на їхньому місці, якщо вони дружньо до нас ставляться, збільшив би це мовлення ще на годину чи дві. Зараз, коли у нас таке важке становище, єдине прохання про абсолютно об'єктивну інформацію. Якщо вони щиро хочуть добра українському народу, а вони про це заявляють, - допоможіть українському народу розібратися».

На думку члена Центрального Проводу УРП «Собор» Константина Ситника, саме завдяки неупередженій інформації мас медія, змінюються настрої переважної більшості виборівців. Це засвідчили і зустрічі проведені 26 лютого в Одесі з викладачами та студентами вищих навчальних закладів.

Константин Ситник: «Скільки було питань, які допитливі очі... І викладачі, це зрозуміло було, що вони задоволені. Ми кажемо так – якщо ми вам сподобалися голосуйте за нас. Якщо Боделан – голосуйте за нього. Але, нехай це буде Ваш вільний вибір. Це Ви своєю гідністю, самі чи з друзями разом, вирішили – кому краще довірити Одесу? Залишити так як є, чи змінити? Я бачу, що молодь з нами. Тому я задоволений від зустрічей проведених в Одесі».

Дії нинішньої української влади спрямовані на те, щоб роз'єднати опозицію і максимально зменшити кількість симпатиків лідера блоку «Наша Україна» Віктора Ющенка, переконаний народний депутат Константин Ситник.

Константин Ситник: «Втратити „трійку” надзвичайно небажано, отож Українська Республіканська Партія «Собор» і далі відстоюватиме позицію єдності опозиції – Соціалістичної партії, Блоків «Наша Україна» і Юлії Тимошенко .

Такої ж думки дотримуються і в Одесі – наголосив Голова обласної партійної організації Федір Нарійчук: «Наша партія і обласна організація УРП «Собор» стоять на тому, щоби лідери опозиційних партій прийшли до згоди у питанні висування єдиного кандидата на Президентських виборах».

Республіканці переконані, що надії на єдність української опозиції є цілком реальними.

XS
SM
MD
LG