Спеціальні потреби

УРП «Собор» в Одесi закликала до єдностi опозицi - 2004-02-29


Одеса - Українська республіканська партія «Собор» напередодні президентських виборів активізувала свою діяльність на півдні України. Саме цій темі, зокрема, було присвячено зустріч з журналістами та активом Одеської обласної партійної організації народного депутата України Константином Ситника.

Член фракції Блоку Юлії Тимошенко, народний депутат Константин Ситник, висловивши занепокоєння ситуацією зі свободою слова в Україні, напередодні виборів президента, позитивно оцінив рішення Сполучених Штатів Америки, яким скасовано попередні плани скорочення мовлення української редакції Голосу Америки.

За словами народного депутата, «я на їхньому місці, якщо вони дружньо до нас ставляться, збільшив би це мовлення ще на годину чи дві. Зараз, коли у нас таке важке становище, єдине прохання про абсолютно об”єктивну інформацію. Якщо вони щиро хочуть добра українському народу, а вони про це заявляють, - допоможіть українському народу розібратися».

На думку члена Центрального Проводу УРП «Собор», народного депутата Ситника, саме завдяки неупередженій інформації мас-медія змінюються настрої переважної більшості виборців. Це засвідчили і зустрічі, проведені 26 лютого в Одесі з викладачами та студентами вищих навчальних закладів.

«Скільки було питань, які допитливі очі.… І викладачі, це зрозуміло було, що вони задоволені. Ми кажемо так – якщо ми вам сподобалися голосуйте за нас. Якщо Боделан – голосуйте за нього. Але нехай це буде ваш вільний вибір. Це ви своєю гідністю, самі чи з друзями разом, вирішили – кому краще довірити Одесу? Залишити так як є, чи змінити? Я бачу, що молодь з нами. Тому я задоволений від зустрічей, проведених в Одесі”.

Дії нинішньої української влади спрямовані на те, щоби роз`єднати опозицію і максимально зменшити кількість симпатиків лідера блоку «Наша Україна» Віктора Ющенка, переконаний народний депутат Константин Ситник. «Втратити “трійку” надзвичайно небажано, отож Українська республіканська партія «Собор» і далі відстоюватиме позицію єдності опозиції – Соціалістичної партії, Блоків «Наша Україна» і Юлії Тимошенко», зазначив вiн.

Такої ж думки дотримуються і в Одесі – наголосив Голова обласної партійної організації Федір Нарійчук: «Наша партія і обласна організація УРП «Собор» стоять на тому, щоби лідери опозиційних партій прийшли до згоди у питанні висування єдиного кандидата на президентських виборах».

Республіканці переконані, що надії на єдність української опозиції є цілком реальними.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG