Спеціальні потреби

Події в Росії мають стати поштовхом до єдності політичних сил в Україні, які прагнуть змін, кажуть одеські політики коментуючи результати виборів до державної Думи Росії. - 2003-12-10


Партії, які працювали в інтересах Росії і для того щоби вона залишалася демократичною цивілізованою країною, не пройшли до парламенту. До Держдуми потрапили люди підневільні – «Єдина Росія», блок «Родіна», ЛДПР та Компартія – наголосив в інтерв'ю «Голосу Америки» член парламентського комітету Верховної Ради України з іноземних справ, народний депутат та екс-мер Одеси Едуард Гурвіц. На його думку: «За таких умов Росія ризикує мати парламент, який під керівництвом Президента Путіна буде робити в країні все що бажатиме виконавча влада».

Ще один народний депутат України від Одеси Олексій Козаченко, коментуючи підсумки парламентських виборів у Росії, наголосив: «Держдума відтепер фактично буде без опозиційних сил, а це не на користь будь якому демократичному суспільству. Проходження до російського парламенту блоку «Родіна» свідчить про демонстрацію імперських амбіцій. Це піар-проект Кремля, який грунтується на сподіваннях більшості російського електорату. Я гадаю, що Україні, після цього, слід запровадити досить виважену зовнішню політику у ставленні до Росії і не робити поспішних кроків у будь яких питаннях. Це м'яко-кажучи. Я гадаю, що така думка переважає не лише в Україні».

Голова Миколаївської крайової організації Народного Руху України Юрій Діденко вважає: «Громадяни Росії не скористалися демократичними перетвореннями перших років незалежності і сьогодні все повернулося у зворотньому напрямку. Україні та опозиційних силам необхідно зробити все можливе щоб не повторити російський варіант. Ми є свідками розпорошенності української опозиції, до якої належать і комуністи. Якщо влада таки розіграє варіант знищення існуючої «четвірки» надій на позитивий результат виборів Президента України буде досить мало».

Лідер Одеської обласної оранізації УРП «Собор» Федір Нарійчук так само вважає, що результати виборів в Росії мають стати поштовхом до єдності української опозиції. Занепокоєння з приводу підсумків виборів у Росії висловили і активісти миколаївського та одеського представництв «Наша Україна» та Блоку Юлії Тимошенко.

Відео - найголовніше

Спікер Майк Джонсон представив план допомоги Києву. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:03 0:00
XS
SM
MD
LG