Спеціальні потреби

БУМ БОКС - Переможці 37-ї премії Асоціації Кантрі Музики - 2003-11-16


П’ятого листопада в кантрі столиці світу місті Нешвіл штату Тенесі, відбулась тридцять сьома церемонія нагородження премії Асоціації Кантрі Музики, своєрідного Оскару кантрі музики.

Вперше асоціація кантрі музики нагородила кращих з найкращих музикантів у далекому шістдесят сьомому році. Того року церемонію нагородження навіть не показували по телевізору. На сьогодні ця подія стала однією з найграндіозніших у кантрі світі і збирає біля екранів телевізорів десятки мільйонів глядачів. Кантрі музиканти та прихильники їх музики відрізняються особливим, загостреним патріотизмом, і тому на події в Афганістані та Іраку кантрі громада Америки відгукнулась цілим рядом пісень на підримку американських солдатів. Тож цьогорічна церемонія пройшла під знаком боротьби з тероризмом. І хоча жодна переповнена патріотизмом пісня цього разу не перемогла поміж номінантів їх було не мало, і чимало переможців скористалися сценою асоціації аби передати привіт американським солдатам в гарячих місцях планети. Тож цього року найбільше за всіх нагород асоціації кантрі музики отримали АЛАН ДЖЕКСОН та ДЖОННІ КЕШ. ДЖОННІ не дожив до церемонії меньше двох місяців. Він помер дванадцятого вересня на сімдесят другому році життя. Статуетки за нього приймали син та донька. Члени асоціації визнали диск КЕША “American IV: The Man Comes Around” «Кращим альбомом року», його пісня “Hurt“«Боляче» стала «Кращим синглом» а відеокліп на цю пісню «Кращим музичним відео року».

Пісня - слухайте звуковий файл.

У пересічного слухача завжди виникає питання як визначаються переможці подібних конкурсів. Переважна більшість академій та асоціацій визначає номінантів та переможців за допомогою голосування поміж своїх членів. Спочатку вони пропонують по одному кандидату в кожній категорії, а згодом коли номінанти відібрані, члени організації голосують вже за переможців. Поміж чисельних номінацій асоціації кантрі музики одна носить назву «На обрії» і в ній визначають кращих молодих, перспективних виконавців. Згодом, коли кар’єра переможців цієї номінації піде вниз чи в гору можна буде судити чи були праві члени асоціації віддаючи статуетку тому чи іншому музиканту. Цього року в цій категорії переміг Джо НІКОЛС (Joe Nichols). Не в аби яку чергу перемогти йому допомогла пісня “Brokenheartsville” «Містечко розбитих сердець».

Пісня-слухайте звуковий файл

Поміж цього річних переможців премії асоціації всього одна жінка. МАРТІНА МАКБРАЙТ (Martina McBride) перемогла в категорії «Кращий жіночий вокал року». В цій же номінації МАРТІНА перемогла минулого і дев’яносто дев’ятого року. Цього разу їй протистояли супер зірки кантрі ДОЛЛІ ПАРТОН (Dolly Parton), ПЕТТІ ЛАВЛЕС(Patty Loveless), АЛІСОН КРАУС(Alison Krauss), ТЕРРІ КЛАРК (Terri Clark). Однак члени асоціації знов віддали перевагу вокалу саме МАРТІНИ. Звучить її пісня “Concrete Angel” «Міцний ангел».

Пісня-слухайте звуковий файл.

Трансляція церемонії нагородження премії асоціації кантрі музики цього року зібрала біля екранів телевізорів третю за кількістю аудиторію глядачів у перший тиждень листопада. За нею спостерігало понад сорок мільонів лідей лише у Сполучених Штатах. Виконавців які отримали можливість виступити на сцені асоціації очікував приємний сюрприз. Продаж їх компактних дисків відразу збільшився не залежно від того були вони номіновані на ту чи іншу нагороду, перемогли чи ні. Однак, групі «Rascal Flatts» пощастило як виступити під час церемонії нагородження так і перемогти у номінації «Краща група року». Слухаємо пісню цього гурту яка прозвучала зі сцени асоціації «I melt» «Я тану».

Пісня-слухайте звуковий файл.

Одна з найпрестижніших номінацій будь якої музичної премії це «Пісня року». Цього разу в цій категорій премії асоціації кантрі перемогла пісня "Three Wooden Crosses" «Три дерев’яні хрести», написана ДУҐОМ ДЖОНСОНОМ та КІМОМ ВІЛЬЯМСОМ (Doug Johnson/Kim Williams) та виконана РЕНДІ ТРАВІСОМ.

Пісня-слухайте звуковий файл.

У кантрі світі, більше ніж в будь якому іншому жанрі музики, популярно працювати в дуеті. Музиканти або створюють постійні пари або просто збираються разом і записують кілька гітів. Один з найвідоміших дуетів кантрі це БРУКС і ДАН (Brooks & Dunn). Ця парочка не залишає жодної церемонії нагородження будь якої кантрі премії без хоча б однієї статуетки. Ось і асоціація кантрі визнала їх знову кращими в номінації «Кращий дует року». Для хлопців це вже одинадцята перемога в цій категорії лише цієї премії, окрім того на їх рахунку дві статуетки за перемоги в інших номінаціях. Зараз у виконані БРУКСА і ДАНА слухаємо пісню “Red Dirt Road” «Глиняна дорога».

Пісня-слухайте звуковий файл.

Як вже було згадано, разом з легендарним ДЖОННІ КЕШОМ найбільше, а саме три нагороди отримав АЛАН ДЖЕКСОН. АЛАНА визнано «Артистом року» та кращим «Чоловічим вокалістом». А пісня «It's Five O'Clock Somewhere» «Десь там п’ята година» записана ним у дуеті з ДЖИММІ БАФФЕТОМ (Alan Jackson/Jimmy Buffett) стала «Вокальною подією року». Отже зараз звучить саме ця пісня, і на цьому закінчується огляд переможців цьогорічної, тридцять сьомої премії асоціації кантрі музики. Я ЗБ дякую вам за увагу. До зустрічі за два тижні в програмі ГА, Бум Бакс.

Відео - найголовніше

Вибори у США: Що таке Супервівторок? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:43 0:00
XS
SM
MD
LG