Спеціальні потреби

Миколаївська область готова до прийому американських інвесторів. - 2003-08-06


Про це заявив, в ексклюзивному інтерв’ю Голосу Америки, Голова обласної державної адміністрації Олексій Гаркуша. Регіон вже має досить плідні контракти з закордонними партнерами у галузі суднобудування тощо.

Як вважає Голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Гаркуша: „Україна, як ніколи, потребує сьогодні залучення інвестицій. Великою перешкодою на цьому шляху, на мій погляд, ще донедавна, був „касетний скандал” та інші проблеми. Досвід голландської кампанії, яка прийшла на Миколаївщину і залишилася працювати у вільній економічній зоні – свідчить про багато. Маємо успішну співпрацю з партнерами з Франції.

На миколаївському пивзаводі „Янтар” працює і бельгійський капітал. Ми готові до розширення співпраці. Про це постійно заявляємо і на інтернет сторінці спеціальної вільної економічної зони. Сьогодні жодних перешкод розширенню співпраці з іншими країнами світу у Миколаївщини не існує. Не забуваємо, тим часом, про інші зразки співпраці. На полігоні „Широкий лан”, що на Миколаївщині, неодноразово проводилися навчання НАТО”.

Ігор Столяров: Що саме могло б зацікавити американського інвестора на Миколаївщині?

Олексій Гаркуша: Я думаю, що це переробна галузь. Вона є нині у складному стані і потребує підтримки. Легка промисловість, сфера послуг, комунальне господарство. Тут велике поле діяльності. Хто перший прийде тому і перемоги. Хочу нагадати і про перспективність інвестування у стратегічні регіональні галузі – суднобудування, будівництво доріг. Цього потребує держава і Миколаївська область зокрема.

Ігор Столяров: Чимало західних інвесторів скаржаться на несприятливі умови для інвестування в Україні. Чи є виключенням тут Миколаївська область? Олексій Гаркуша: Миколаївщина не є окремою державою і є частиною держави Україна. Ми керуємося, безумовно, Законами України. На законодавчому рівні сьогодні, на мій погляд, багато вирішено. Якщо є окремі проблеми, вони вирішуються. Досвід успішно працюючих підприємство свідчить про відсутність перешкод для інвестування. Сьогодні ми готові сприяти співпраці і захистити інвестора у економіку Миколаївської області.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG