Спеціальні потреби

Що дозволяється ввозити до США? Митна служба подає наступні п’ять порад: - 2003-08-01


Кiлькiсть грошей, якi можна ввезти до США, необмежена. Однак, якщо Ви збираєтеся ввозити понад десять тисяч доларів готівкою, чеками тощо, ви мусите їх задекларувати митнiй службi, бо в іншому випадку грошi можуть у Вас конфіскувати. Якщо двоє або бiльше подорожуючих заповнюють спiльну митну декларацiю, на нiй слiд подати загальну суму грошей, яка ними ввозиться. Кредитнi картки декларацiї не пiдлягають.

Кожнiй особi, яка прибуває до США, дозволено привезти зi собою подарунки вартiстю не бiльше нiж у сто доларiв. Якщо вартiсть подарункiв перевищить цю суму, на них буде накладено вiдповiдне мито. На подарунки вартiстю вiд ста до тисячi доларiв буде накладено трьохвiдсоткове мито.

Усiм подорожуючим слід пам’ятати, що не усi речі, куплені в крамницях Duty Free – чи то на борту літака чи під час круїзів – при в`їздi до США звiльненi вiд мита. Як правило, мито накладається, коли Ви понад літр спиртних напоїв, і/або понад двісті сигарет і/або понад сто сигар. Безмитно дозволяється ввезти більшу кількість алкогольних напоїв та тютюнових виробiв, якщо вони були закупленi в країнах Карибського басейну або на американських підопічних територіях.

Митникам треба задекларувати всі харчові продукти, які ввозиться до США, для перевірки, чи в них немає шкідливих комах або організмів, які можуть спричинити захворювання. Незадекларовані продукти можуть бути конфісковані, навіть якщо їх ввезення до США дозволене.

Не дозволяється ввозити до США сигар та інших товарів кубинського виробництва, анi для власного вжитку, анi як подарунки. Щоб уникнути вилучення їх митниками, залишайте такi вироби дома.

XS
SM
MD
LG