Спеціальні потреби

Міністри можуть піти у відставку? - 2003-07-08


Віце-прем’єр України з питань агропромислового комплексу Іван Кириленко готовий залишити своє крісло, якщо парламент визнає його роботу незадовільною. Між тим опозиційна частина Верховної Ради погрожує відправити у відставку не лише агропромисловий блок уряду, а й міністра економіки Валерія Хорошковського.

Під час сьогоднішнього засідання парламенту представник фракції Соцпартії Микола Рудьковський заявив, що опозиція збирається відправити у відставку не лише частину Кабміну, що відповідає за аграрний сектор, а й міністра економіки Валерія Хорошковського. Його звинувачують у тому, що Мінекономіки не вжило належних заходів для перешкоджання ажіотажу на ринку продовольства.

Між тим, віце-прем’єр України з питань агропромислового комплексу Іван Кириленко каже, що готовий залишити свою посаду, у разі прийняття відповідного рішення парламентською більшістю, і, зокрема, фракцією Аграрної партії. Кириленко також нагадав, що посада віце-прем’єра з питань АПК та міністра аграрної політики належить до квоти Аграрної партії України.

Тим часом Кабінет міністрів зробив низку кроків спрямованих на стабілізацію ситуації на продовольчому ринку. Уряд готує постанову про введення державного регулювання цін на зерно і продукти його переробки шляхом фіксованого рівня їх рентабельності. Зараз обласні адміністрації багатьох регіонів почали запроваджувати держрегулювання цін. Встановлювати максимальні ціни на хліб та борошно через рікий стрибок цін наприкінці червня.

Крім того почала вимальовуватись ситуація із цьогорічним врожаєм. За словами міністра аграрної політики Сергія Рижука, врожай зерна цього року може перевищити песимістичні показники, завдяки дощам, що випали протягом останніх тижнів. Рижук змінює максимальний прогноз з 27-ми до 30 тонн зерна, проте не приховує, що для аграрного сектору, це була б велика перемога.

Відео - найголовніше

Каякінг з протезом — досвід ветерана ЗСУ. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:29 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG