Спеціальні потреби

Паскуаль про Марчука - 2003-06-26


Уряд Сполучених Штатів переконаний, що позитивна співпраця з Міністерством оборони України збережеться і при новому міністрові Євгенові Марчукові. Про це заявив сьогодні в Києві посол Сполучених Штатів в Україні Карлос Паскуаль.

Коментуючи відставку міністра Шкідченка та призначення міністром оборони генерала Марчука, посол Сполучених Штатів високо оцінив внесок обох у євроатлантичні зусилля України. З призначенням пана Марчука, -- сказав Карлос Паскуаль, -- в Україні відбувся перехід до цивільного міністра оборони. Новопризначеного главу українського військового відомства американський дипломат назвав людиною, відданою справі євроатлантичної інтеграції, і висловив упевненість у подальшій успішній співпраці України та Сполучених Штатів у військовій сфері:

“Я цілковито переконаний, що позитивні стосунки, які ми мали в минулому з колишнім міністром оборони, будуть продовжені і при міністрові панові Марчукові. Нас завжди єднали з ним міцні взаємини, і ми очікуємо й далі ефективної співпраці для досягнення цілей, які Україна проголосила для своєї армії – реформувати Збройні Сили, модернізувати їх, зробити більш гнучкими й мобільними, більш сумісними з євроатлантичними структурами. І створити платформу, що зможе підтримати українське прагнення до повної євроатлантичної інтеграції."

Кадрові зміни в українському оборонному відомстві посол Сполучених Штатів коментував, на прохання журналістів, після церемонії вручення гранту на побудову першого в Україні авіаційного вантажного терміналу. Термінал, на початкове техніко-економічне обгрунтування якого американський уряд виділяє заводу Антонова чотириста тисяч доларів, обіцяють побудувати на базі аеропорту “Гостомель” під Києвом. Сучасний авіатермінал, що з”явиться в Гостомелі через 5 років, має стати найбільшим у Східній Європі спеціалізованим аеропортом для вантажних перевезень.

XS
SM
MD
LG