Спеціальні потреби

УКРАЇНСЬКА СЛУЖБА «ГОЛОСУ АМЕРИКИ» - 2002-04-21


УКРАЇНСЬКА СЛУЖБА «ГОЛОСУ АМЕРИКИ» ПРОПОНУЄ СВОЇ ПРОГРАМИ МІСЦЕВИМ РАДІОСТАНЦІЯМ!

«Голос Америки» - це достовірна та оперативна інформація з першоджерел. Наша кореспондентська мережа охоплює всі континенти. Для нас працюють журналісти в десятках країн світу. Щодня програми «Голосу Америки» слухають понад 90 мільйонів людей у всьому світі. Наші програми виходять в ефір 52-ма мовами.

Українська служба пропонує: широке висвітлення найголовніших подій в Україні, аналіз та оцінку зовнішньої політики США стосовно України, міжнародні події, новини української діаспори, найостанніші досягнення американської медицини, науки і техніки, соціальні успіхи та проблеми суспільства Сполучених Штатів, розвиток бізнесу та поради підприємцям початківцям, новинки американської музики. Ми надаємо наш ефір відомим українським та американським політикам, дипломатам, бізнесменам, дисидентам, громадським діячам.

Пропонуємо місцевим радіостанціям такі програми: --Два п’ятнадцяти хвилинні інформаційні випуски, що виходять в ефір з 18-15 та 18-45 за київським часом. Тематика програм: коротко про головні події дня в Україні, США та гарячих точках планети, коментарі.

--Півгодинна програма – виходить в ефір о 23-00 за київським часом. В цій програмі окрім новин подаємо більш аналітичні матеріали, програми про бізнес, події в українській діаспорі.

--З понеділка по суботу, щоранку, о 7-00 за київськім часом передаємо одногодинну програму. Вона побудована з двох півгодинних блоків, тобто ретраслюватися може по півгодини. Тематика: новини, репортажі, інтерв’ю, коментарі, бізнес, наука і техніка, медицина, музика.

--Що суботи о 23 –00 за київським часом, як також у неділю о 7-30 програма «Калейдоскоп діаспори». Кожної першої неділі о 7-00, та о 23-00 програма «Музична веселка» - в рамках якої - історія різних жанрів музики, розповіді про легендарних виконавців, інтерв’ю з українськими композиторами, співаками та музикантами. Кожної другої неделі о ціх же годинах програма сучасної музики «Boom Box».

Свобода слова одне з найважливіших досягнень американської демократії, яким користуєтся «Голос Америки». Наша радіостанція не пропагує і не агітує, а лише інформує. Ми передаємо збалансовану і перевірену інформацію. Ми не приховуємо проблем американського суспільства або скандалів в органах американської влади.

Українською мовою «Голос Америки» лунає з 1949 року. З того часу наш відділ заслужив репутацію достовірного та оперативного джерела інформації.

Інформацію про ретрансляцію наших програм у вашому місті можна одержати від:

Адріяна Кармазина (у Вашингтоні) Тел: 202-401-3328 Факс: 202-619-2925 Електронна пошта: Adriankz@voa.gov Веб-сторінка: www.voanews.com/Ukrainian

Теда Ліпієна, Енвера Сафіра, Олени Ковалевської (у Празі) Тел: 420-2-2112-3773; 3772; 3775 Факс: 420-2-2112-3774 Електронна пошта: ibb-prague@rferl.org

XS
SM
MD
LG