Спеціальні потреби

Зцілення серця - 2002-03-01


ВСТУП: ДОНЕДАВНА ДОСЛІДНИКИ ВВАЖАЛИ, ЩО СЕРЦЕВІ ТКАНИНИ, ПОШКОДЖЕНІ АБО ЗРУЙНОВАНІ ІНФАРКТОМ, ВЖЕ НІКОЛИ НЕ ЗМОЖУТЬ ВІДНОВИТИСЯ. ПРОТЕ, ЯК ПОВІДОМЛЯЄ «NEW ENGLAND JOURNAL OF MEDICINE», РЕЗУЛЬТАТИ НОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ВКАЗУЮТЬ НА ТЕ, ЩО СЕРЦЕ ЛЮДИНИ ТAКИ ЗДАТНЕ ДО САМОВІДНОВЛЕННЯ.

ТЕКСТ: ПОНАД МІЛЬЙОН АМЕРИКАНЦІВ ЩОРОКУ СТРАЖДАЄ ВІД ІНФАРКТУ. У ТИХ, ХТО ЙОГО ПЕРЕЖИВ, СЕРЦЕВИЙ М”ЯЗ ЗВИЧАЙНО ЗАЛИШАЄТЬСЯ ПОШКОДЖЕНИМ І ВКРИТИМ РУБЦЯМИ. І ОТ ТЕПЕР ОСТАННІ ДОСЛІДЖЕННЯ СВІДЧАТЬ, ЩО ЛЮДСЬКЕ СЕРЦЕ НАБАГАТО БІЛЬШ ЗДАТНЕ ДО САМОЗЦІЛЕННЯ, АНІЖ БАГАТО ВЧЕНИХ МОГЛИ СОБІ УЯВИТИ.

Доктор Мехмет Оз – Колумбійський університет: “Ця стаття переконливо демонструє, що серце може регенеруватись після перенесених травм”.

ЦІКАВО, ЩО ВІДКРИТТЯ БУЛО ЗРОБЛЕНО ПІСЛЯ ТОГО ЯК СЕРЦЯ ЖІНОК ПЕРЕСАДИЛИ ЧОЛОВІКАМ. КОЛИ ЗГОДОМ ДОСЛІДНИКИ ВИВЧАЛИ ЦІ СЕРЦЯ, З”ЯСУВАЛОСЬ, ЩО ПЕРЕСАДЖЕНІ ЖІНОЧІ СЕРЦЯ МІСТИЛИ ВЕЛИКУ КІЛЬКІСТЬ ЧОЛОВІЧИХ КЛІТИН.

Доктор Розмaрі Робертсон - Американська асоціація охорони серця: “Ці клітини з тіла чоловіка мігрували в серце і зрештою склали нову серцеву тканину. Вони стали клітинами серця, клітинами кровоносних судин, клітинами капілярів, і це дійсно видатне відкриття”.

В ОДНОГО ПАЦІЄНТА КЛІТИНИ МІГРУВАЛИ В СЕРЦЕ ВСЬОГО ЗА ЧОТИРИ ДНІ – ПРИРОДНИМ ШЛЯХОМ.

Доктор Мехмет Оз – Колумбійський університет: “Тепер надія на те, що можна взяти клітини, пристосовані спеціально для росту в цьому складному середовищі, і змусити їх продукувати живий м”яз, живі судини і регенерувати функції в частинах серця, які вважались назавжди зруйнованими”.

АБО, ІНШИМИ СЛОВАМИ, ДОПОМОГТИ СЕРЦЮ ЗЦІЛИТИ САМОГО СЕБЕ.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG