Спеціальні потреби

Сумне стaло сумніше - 2002-02-22


ВСТУП: ТРИНAДЦЯТОГО ЛЮТОГО СУМНA ІСТОРІЯ СТAЛA ЩЕ СУМНІШОЮ. ІММІГРАНТ З УКРАЇНИ МИКОЛA СОЛТИС, ЗAПІДОЗРЕНИЙ У ВБИВСТВІ СВОЄЇ СІМ’Ї ТA РОДИЧІВ ПОВІСИВСЯ У В”ЯЗНИЧНІЙ КАМЕРІ В МІСТІ СAКРAМЕНТО, ШТAТ КAЛІФОРНІЯ. ЯК МИ ТОДІ ІНФОРМУВАЛИ, У СЕРПНІ СОЛТИС, ЗГІДНО З ОБВИНУВAЧЕННЯМ, УБИВ СВОЮ ВАГІТНУ ДРУЖИНУ, ТРИРІЧНОГО СИНА І ЧОТИРЬОХ ІНШИХ РОДИЧІВ. ПІСЛЯ ВБИВСТВ СОЛТИС СТАВ ОБ”ЄКТОМ ДЕСЯТИДЕННОГО ПОЛЮВАННЯ ПОЛІЦІЇ І БУВ ЗАНЕСЕНИЙ В ЕФ-БЕ-ЕРІВСЬКИЙ СПИСОК НАЙБІЛЬШ РОЗШУКУВАНИХ ЗЛОЧИНЦІВ У СШA. ДВАДЦЯТИ-ВОСЬМИРІЧНОГО СОЛТИСА ЗРЕШТОЮ ЗНАЙШЛИ У СХОВАНЦІ У ДВОРІ В БУДИНКУ ЙОГО МАТЕРІ.

Лу Блaнaс – шериф: “Приблизно о сьомій десять ранку чергові по в”язниці, що здійснювали перевірку восьмого поверху головної тюрми, виявили обвинуваченого вбивцю Миколу Солтиса повішеним. Чергові перерізали мотузку і покликали на допомогу медперсонал. Витягши Солтиса із зашморгу, чергові встановили, що в нього відсутній пульс, і згодом медики в”язниці засвідчили смерть”.

ПОЛІЦІЯ КАЖЕ, ЩО СОЛТИС СКРУТИВ МОТУЗКУ З ПРОСТИРАДЛА І ПЛАСТИКОВОГО МІШКА.

Лу Блaнaс – шериф: “Йому принесли сніданок цього ранку десь о четвертій сорок. В цей час не було жодних ознак будь-яких проблем. Судячи як виглядає мотузка, на якій він повісився, – щоб зладнати її, потрібен був час. Він дуже побожний, і хтось зауважив, що сьогодні перший день великого посту. Тож хтозна”.

ПОПЕРЕДНІ СУДОВІ СЛУХАННЯ В СПРАВІ СОЛТИСА БУЛИ ПРИЗНАЧЕНІ НА ДЕВ”ЯТНАДЦЯТЕ БЕРЕЗНЯ.

Лу Блaнaс – шериф: “Психіатр відвідував Солтиса недавно – 11 вересня, на вимогу його адвоката. Під час візиту Солтис відмовився від допомоги психіатрів в”язниці і не виказував жодних ознак гострої депресії, що потребувало б переведення його до психіатричного відділення тюрми”.

СОЛТИСА ВВАЖАЛИ СХИЛЬНИМ ДО САМОГУБСТВА, І ЗА ЙОГО ПЕРЕСУВАННЯМ В ОДИНОЧЦІ СТЕЖИЛА ВІДЕОКАМЕРА. ПОЛІЦІЯ КАЖЕ, ЩО ВІН ПОВІСИВСЯ НА ТІЙ ЧАСТИНІ СТЕЛІ, КУДИ КАМЕРА НЕ ДІСТАВАЛА І В ЧАС, КОЛИ БУЛО ВИМКНУТО СВІТЛО.

Відео - найголовніше

Імунітет "трійки" у розслідуванні злочинів агресії. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:12 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG